Blackoutové nehořlavé závěsy

 

Fotogalerie

 

Základem stínění pokojů jsou záclony a blackout závěsy Trevira CS, doplněné dekorativními závěsy s úvazy a pelmety. Vše je instalováno na hliníkových kolejnicích H7300. Vybavení pokojů doplňují prošívané přehozy s výplní a polštářky s odšitými lemy. Jednotlivá patra jsou ušita z odlišných druhů a odstínů závěsů.Pro dvě patra byl navržen materiál Napoli 69801 barva 097, který je použit svou světlejší, spodní stranou.

Spolehlivé zastínění pro velké okno

Spolehlivý blackout pro velké okno

Budí vás brzy ráno neúprosné sluneční paprsky? Pomoc je jednoduchá - stačí jen zvolit ten správný typ a odstín spolehlivého zatemňujícího závěsu.

Nový moderní trend v "módě" oblékání oken je používání blackoutů - jsou to materiály, přes které neprojde světlo. Procentuální "prostupnost světla" rozděluje tyto materiály do několika skupin od DIMOUTů (vícepropustné) až po BLACKOUTy (nepropustné). Blackout může být použit buď jako podšívka nebo přímo i jako dekorativní závěs, který zároveň plní účel zatemnění.

p1170547.jpg   p1170548.jpg   p1170550.jpg

V naší realizaci je v celé šíři okenního výklenku namontována bílá hliníková kolejnička H7200. Velké okno poskytuje opravdu dostatek světla, takže přítomnost závěsů, po stažení částečně zasahujících do prosklené plochy, majitelům nikterak nevadí. Moderní a jednoduše zařízený interier naše designerka doplnila jednobarevným závěsem - blackoutem v příjemném světle hnědém odstínu.

Standartní dimouty a blackouty jsou vyráběny ve složení 100% polyester, což umožňuje jejich snadnou údržbu.

Autor článku: redakce Zaclona.cz

Designer: Ivana Štrejlová objednat návštěvu toho designera.

Související odkazy:

Styltex doporučuje

©1994-2014 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem