CZ DE IT
22. 6. 2011

Czech Decoteam v roce 2011

Czech Decoteam je společenství 12-ti nejvýznamnějších výrobců a dovozců působících v oblasti vybavení interiérů s jednotnou koncepcí nabídky svého zboží prostřednictvím společného realizačního týmu – kanceláře Czech Decoteamu.

.

Laicky řečeno, spojili se výrobci napříč spektrem produktů, které dohromady umí vybavit jakýkoliv interiér od podlahy po obrázek na stěnu a k tomu pro realizaci nabídnout své specialisty a spolupracující architekty. Společným atributem celého společenství je pravidelně vydávaný časopis a logo, které navrhl grafik pan Jakub Hájek (Skins). Přitom symbolika loga s barevnou růžicí přímo odráží další „poslání“ Czech Decoteamu, kterým je určování trendů v bydlení pro Český trh. A samotná tvorba těchto interiérů.

Jak to začalo:

Rok 2011 je již druhým rokem existence Czech Decoteamu. Na začátku byly společnosti Dadka (výrobce ložního sortimentu), Hornschuch (Výrobce a dovozce tapet a dekorací stěn), Styltex (přední česká společnost dovážející záclony a dekorační látky) a Praktic (výrobce a dovozce žaluzií, rolet a záclonových tyčí), které si vzaly za cíl informovat společnou formou o svých novinkách v nabízených sortimentech a vzájemně spolupracovat na českém trhu.

Dalším členem se na začátku roku 2010 stala společnost Kolovrat, ČM přední výrobce potahových látek.V roce 2010 se přidaly společnosti AUŠ interiér (dovozce teakového nábytku), Trevira GmbH (přední Evropský výrobce nehořlavých látek)  a začátkem roku 2011 přibyly společnosti Spyron (tisk interiérové grafiky), Jamall (přední český prodejce nábytku)  a Světla Králův Dvůr (Distributor světel Massive, Philips atp). Posledními přírůstky do CDT jsou společnosti Frančekoexpans Praha (Zástupce největšího evropského výrobce krbů Philippe a luxusních kuchyní). Posledním členem CDT se stala společnost Mood (distributor špičkové keramiky a sanitární techniky.).

Více informací na Kancelář Czech Decoteamu:

Kancelář Czech Decoteamu se zrodila v lednu 2011 po prvním společném setkání majitelů společností CDT. Vznikla tím první realizační kancelář v Česku, která je přímo napojená na vedení těchto společností a úzce koordinuje svou realizační činnost s aktivitami jednotlivých členů. Například zákazník prodejny Jamall má nyní možnost objednat si tapetáře, malíře, nebo dokonce zahradního architekta, stejně jako hotel, který si objednává od společnosti Dadka povlečení do svých pokojů. Nabídka služeb všech společností je tak zprostředkována každému zákazníkovi, který osloví buď přímo Czech Decoteam, nebo i jen jednotlivého člena.

Trendy v bydlení:

Každý výrobce a distributor by rád prezentoval své trendy v bydlení a ještě raději by byl, kdyby se jeho prezentace trendů odrazila v poptávce na trhu. V mnoha případech je ale vše jen zbožným přáním. Czech Decoteam vydal na začátku roku 2011 trendy, které jsou ale společné 12-ti výrobcům a dovozcům. Neboli poprvé v česku se jedná o ucelený sled výrobků od tapet, přes záclony po nábytek, podlahy, krby a povlečení. Čtyři trendové řady, které vydal CDT tak jsou něčím mnohem víc, než jen líbivou prezentací módy v oblékání interiérů. CDT je nositelem myšlenky, s obratem 1,5 mild. Kč je významným hráčem na trhu s bydlením a realizační kanceláří CDT je i nejvýznamnějším architektovnicko – interiérovm subjektem v Česku.

Více informací na www.czechdecoteam.cz

 

 

Zpět do kategorie

Bronislava Novotná (Praha)

Změna je krok k dosažení vyšší úrovně interiérů.

Služby   

  • Profesionální poradenství
  • Konzultace ve studiu
  • Konzultace u klienta
  • Odborné zaměření
  • Zajištění výroby
  • Šití
  • Odborná montáž
  • Aranžování
  • Tapetování a malba
  • Asistence architektům
Líbí se Vám realizace?
Kontaktujte nezávazně naší designérku!

Diskutujte s námi