CZ DE IT
14. 10. 2008

Nový internetový obchodní dům s povlečením – TACtextile.com

V oblasti bytového textilu je vždy událost, když se objeví nový internetový obchod. Internetový obchod se značkovým povlečením www.TACtextile.com je ale něco zcela nového.

Jedná se o internetový obchodní dům, který vyvinula společnost STYLTEX na základě svých dlouholetých zkušeností v oblasti internetového prodeje pro společnost ZARLU největšího světového výrobce bytového textilu.

Čím se internetový obchod TACtextile.cz odlišuje:

 1. Sortimentem
 2. Způsobem naprogramování
 3. Poptávkovým systémem
 4. Počtem odběrných míst
 5. Službami

Add1) Především se jedná o čistě značkový obchodní dům, kde si můžete nakupovat zboží takových značek, jako je TAC, Benetton, Valeron, Pierre Cardin, Mattel, Marvel atp…  Každé nabízené zboží je zde vysoce kvalitní a jistě potěší jako příjemný dárek.

značky v internetovém obchodě tactextile.com

Add 2) Obchodní dům TACtextile.com je naprogramován dle nejnovějších technologií a je díky tomu vysoce přehledný a příjemný k nákupu pro náročné zákazníky.

Add3) Více jak polovina zboží společnosti ZORLU nebyla nikdy do Česka přivezena. Proto jsme se rozhodli u takového zboží zadat možnost poptávky. Pokud zákazník poptávku vyplní, můžeme speciálně pro něj přivézt povlečení, nebo deky, které v Česku budou jen v jednom kuse. Takovou možnost žádný jiný internetový obchodní dům v Česku nenabízí.

zboží, které se dá objednat přes poptávku jen na tactextile.com

Add4) Zákazníci si již možná zvykli, že internetové obchody dávají možnost osobního odběru v tzv. odběrném místě. Většina internetových obchodů nabízí takových míst poskrovnu. Eshop www.TACtextile.comsíť 40 odběrných míst, která pokrývají celou republiku. Prakticky se dá říci, že od každého zákazníka v Česku je k odběrnému místu cca 20 km. Něco takového žádná internetová firma ještě nezrealizovala.

mapa odběrných míst čr

Add5) Zákazníci si možná zvykli, že si mohou koupit povlečení přes internet. Dokonce vyhledávají i levnější zboží. TACtextile.com v tomto nezůstává pozadu. Nejen že nabízí k povlečení veškeré doplňky jako přikrývky a polštáře z dutých vláken a kvalitní prostěradla, ale nově po vzoru západních standardů doplnila nabídku značkových povlečení Disney, Marvel, Mattel o kvalitní prostěradlo Jersey, které je barevně sladěno k danému designu. Celý set je zvýhodněný a ušetří tak zákazníkovi až 100 Kč.

povlečení s vyladěnou barvou prostěradla na tactextile.com

Shrnutí:

Internetový obchodní dům www.TACtextile.com je unikátním profesionálním projektem, který do půl roku bude nabízet své zboží v 11 státech Evropy. Jedná se o špičku v internetové nabídce s nejrozsáhlejší sítí odběrných míst od Prahy, přes Bratislavu až po Ohryd v Makedonii. Celý systém je programován a provozován společností Styltex, která tak využila svých zkušeností v oblasti bytového textilu, aby zákazníkům nabídla zase něco nového.

Autor článku: Ing.K.Smejkal

 

Zpět do kategorie

Bronislava Novotná (Praha)

Změna je krok k dosažení vyšší úrovně interiérů.

Služby   

 • Profesionální poradenství
 • Konzultace ve studiu
 • Konzultace u klienta
 • Odborné zaměření
 • Zajištění výroby
 • Šití
 • Odborná montáž
 • Aranžování
 • Tapetování a malba
 • Asistence architektům
Líbí se Vám realizace?
Kontaktujte nezávazně naší designérku!

Diskutujte s námi