CZ DE IT
8. 9. 2019

Poklid severského stylu svědčí i dětským pokojům

Příjemná realizace zastínění oken velkého rodinného domu s pokoji umístěnými ve třech podlažích. Každé podlaží je propojeno materiálem na závěsy, které naše klientka volila v neutrálních světlých tónech, charakteristických pro interiery zařízené v severském stylu. Po dokončení celý dům působí velmi útulně a pohodově.

 

V prvním podlaží jsou okna zastíněna nařasenými dlouhými jednobarevnými závěsy Arena kolekce Holland Haag ve stříbřitém odstínu. Materiál s výraznou pravidelnou strukturou, oživenou barevně tónovanými přízemi vazby, má povrch oživený jemným nádechem lesku. Pro druhé podlaží, zahrnující dětskou ložnici, hernu, pokoj pro hosty a pracovnu, byl vybrán závěs s hrubší nepravidelnou vazbou z kolekce Color Set. Waves působí jako těžký materiál, ale ve skutečnosti je lehčí a příjemně splývavý. Odstín je opět tlumený, s jemným šedým nádechem. V tomto podlaží jsou závěsy ukončeny pod parapety.

Dětská ložnice pro dva malé chlapce byla před dokončením realizace vybavena lůžky s báječným spodním prostorem, jako stvořeným pro dětské hry. Potřebné soukromí jsme k velké radosti malých obyvatel zajistili závěsy, instalovanými na kolejničkách AL120. Jejich montáž na spodní hrany lůžek si vleže užili" i naši technici. Zbývající okna ve třetím podlaží stíní dlouhé závěsy v perleťovém tónu s jemným lososovým nádechem. Materiál opět Waves, ze kterého jsme ušili i dekorativní polštáře s výplněmi.

Součástí zastínění jsou rovněž záclony v odpovídajícím jednoduchém stylu. Splývavé záclony 029/055 s nepravidelnou vazbou jsou do přírodně laděných interierů ideální volbou. K záclonám a závěsům samozřejmě neodmyslitelně patří závěsné systémy. Tentokrát mě přání naší klientky překvapilo, neboť klasické garnyže pro realizace příliš často nevyužívám. Garnyže Joker duo s bílou krycí deskou se klientce líbí a osvědčily se jí při předchozí realizaci, zajištěné před lety designerkou Monikou Měchurovou z brněnského STYLTEX designu.

Osvědčila se i spolupráce s naší firmou, a to je vždy zárukou příjemné atmosféry při realizaci zakázky.

FOTO (STYLTEX)

 

Zpět do kategorie

Bronislava Novotná (Praha)

Změna je krok k dosažení vyšší úrovně interiérů.

Služby   

  • Profesionální poradenství
  • Konzultace ve studiu
  • Konzultace u klienta
  • Odborné zaměření
  • Zajištění výroby
  • Šití
  • Odborná montáž
  • Aranžování
  • Tapetování a malba
  • Asistence architektům
Líbí se Vám realizace?
Kontaktujte nezávazně naší designérku!

Diskutujte s námi