CZ DE IT
19. 12. 2019

Přehoz na lůžko do ložnice prostě patří!

Málokdy se podaří, aby všechna povlečení dokonale ladila se závěsy a dalším vybavením ložnice. Přehozem interier sjednotíte a rázem působí upraveně.

 

Výroba na míru jako součást realizací má mnoho výhod. Přehozy jsou materiálově, designově a barevně propojené se závěsy a dalšími doplňky, a tvoří tak ucelený komplet. Naši klienti samozřejmě mohou ovlivnit i tvar a velikost přehozu. Někdo si přeje velký přehoz, jehož spuštěné převěsy se pak aranžují na podlaze. Někdo si naopak přeje pouze překrytí lůžkovin a zbývající část lůžka ponechat viditelnou. Další varianta, nyní často využívaná, je ušití přehozu na způsob jednoduchého plédu, umístěného v nohách lůžka a sloužícího pro ochranu lůžkovin při usednutí, příp.k podložení nohou.

Při řešení zastínění okna ložnice jsem souběžně s návrhem materiálu na závěsy doporučila kombinace vhodné na dekorativní přehoz. Výraznější závěs Hyndragea 1470 kolekce Eden Prestigious s vytkávaným květinovým vzorem, využitý pro zastínění okna, jsem doplnila jednobarevným materiálem Tussah 7205. Zajímavá imitace hedvábí, rovněž z kolekce Prestigious, je v nabídce v široké škále barev a přímo láká ke kombinování. V horní části přehozu jsou našity dva vodorovné pruhy - jednobarevný v kontrastním tmavém tónu, navazující na barvu nábytku a čela lůžka,  a s květinovým designem závěsu Hyndragea.

Zastínění okna jsem doplnila nádherně jemnou záclonou Wind kolekce Mode Home Classic. Nařasené záclony s nádechem lesku působí luxusně a krásně ladí s výraznějšími závěsy. Vše je instalováno na hliníkových kolejnicích H7300, namontovaných do stropu.

FOTO (STYLTEX)

 

Zpět do kategorie

Natalie Rudenko (Praha)

Diskutujte s námi