CZ DE IT
27. 6. 2007

Variace na světlo a stín

Když do neobydlené půdy vpustíte světlo, nejlépe střešními okny, stane se takový malý zázrak. Najednou tam můžeme žít a volně dýchat. V interiéru je dostatek slunce, neustále máte přísun čerstvého vzduchu a za okny se vám otevře zcela nový pohled do kraje.

Jsou ale i chvíle, kdy potřebujete intenzitu slunečních paprsků omezit, ponořit se do stínu a třeba relaxovat. K utlumení slunečních paprsků jsou ideální originální dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX, které se pro střešní okna VELUX hodí nejlépe.

Originál je jeden

Zdánlivé maličkosti, jako jsou kytky, obrázky, dekorační látky, dokáží interiér zútulnit jako mávnutím kouzelného proutku. Dekorovat můžete i střešní okna, a to velmi snadno. Společnost VELUX vyrábí ke svým střešním oknům nepřeberné množství zastiňovacích doplňků, které uspokojí i ty nejnáročnější. Doplňky ozdobí interiér, mají svou nezastupitelnou úlohu v tom, že podle potřeby poskytují příjemný stín a k tomu zabraňují přehřívání interiéru v létě a v zimě naopak unikání tepla ven. A jejich montáž je díky předinstalovaným úchytům velmi snadná.

velux 2

Stínohra

Pomineme-li širokou nabídku vzorů a barev, máte na výběr také různé typy zastiňovacích doplňků, z nichž každý má svůj specifický účel. Lamelová žaluzie má tu výhodu, že jí můžete regulovat množství a směr dopadajícího světla. Úplného zatemnění místnosti dosáhneme pomocí zcela zatemňující rolety Siesta, která je po stranách vedena v lištách a nepronikne jí tedy ani sebemenší paprsek světla. Podle potřeby můžeme roletu nastavit v jakékoliv poloze. Nemůžete se rozhodnout, jestli použít klasickou či plisovanou roletu, jestli červenou, nebo se vzorem? Máme pro vás řešení. Díky doplňkové plisované roletě můžete mít na jednom střešním okně hned dva typy zastiňovacích doplňků, např. v kombinaci se zcela zatemňující Siestou, zastiňovací či další plisovanou roletou.

velux

O stovku levnější

Nákup dekorativních a zastiňovacích doplňků jsme se vám rozhodli ještě více zpříjemnit. Od 1. května do 31. srpna vám při zakoupení jakéhokoliv doplňku, v jakémkoliv provedení a velikosti, kromě rolety RHL a sady 2 v 1, vrátíme 100 Kč zpět z každého zakoupeného doplňku. Sleva se vztahuje jak na manuálně, tak elektricky či solárně ovládané doplňky. A jak slevu získáte? Stačí vyplnit kupón, který spolu s kopií dokladu o nákupu zašlete na adresu společnosti VELUX nejpozději do 15. 9. 2007. Sleva vám bude zaslána buď poštovní poukázkou, nebo bankovním převodem, pokud vyplníte číslo vašeho účtu, do 30 dnů po obdržení a zpracování dat.

Autor článku: propagační oddělení Velux

 

Zpět do kategorie

Bronislava Novotná (Praha)

Změna je krok k dosažení vyšší úrovně interiérů.

Služby   

  • Profesionální poradenství
  • Konzultace ve studiu
  • Konzultace u klienta
  • Odborné zaměření
  • Zajištění výroby
  • Šití
  • Odborná montáž
  • Aranžování
  • Tapetování a malba
  • Asistence architektům
Líbí se Vám realizace?
Kontaktujte nezávazně naší designérku!

Diskutujte s námi