CZ DE IT
1. 9. 2010

Vy se ptáte, my odpovídáme...

Dotaz: Dobrý den,chtěla bych poradit. Mám zelený pokoj (Dětský pokoj - dívka - 16 let) S bílým nábytkem a střešními okny. Chtěla bych aspoň malou změnu barvy  pokoje, ale nemůžeme vymalovat znovu a nevím s jakými barvami tu zelenou sladit, nějakými tapetami. Děkuji

Odpověď: Dobrý den, vzhledem k tomu, že se jedná o dívčí pokoj, vybavený bílým nábytkem, doporučila bych Vám spíše než tapetu oživit a částečně proměnit interier např. pomocí samolepících dekorací, u kterých není problém ev.výměny. Nabídku dekorací naleznete na http://www.styltex.cz/?dir=2512.
K zelené malbě lze kombinovat celou škálu odstínů od žlutou, přes zlatavou až k oranžové nebo terakota. K některým světle zeleným barvám se velice dobře hodí barvy růžové, ale to vždy záleží na konkrétním odstínu.

Dotaz:Chtěl bych si vyměnit pružinové rolety za řetízkové svépomocí.  Prosím odpovězte, co k tomu potřebuji zakoupit, myslím tím k ovládání a jaká je cena a uchycení,mont.materiál.Okna jsou 150x150 cm, ovládání vpravo, okna jsou tzv. špaletová, rolety jsou tedy uvnitř mezi vnitřním a vnějším rámem.A ještě dotaz k samotné roletovině.Mám doma tu starou klasickou zelenou roletovinu, co ve velkém teple smrdí.Existuje něco jiného,  lepšího,estetičtějšího?Bojím se obyčejné látky tam dát,jelikož se nám v zimě okna i často rosí,že by látka zvlhla a zplesnivěla. Děkuji za Vaši odpověď a radu.

detail zavěšení   dsc00329

Odpověď: Dobrý den, kompletní nabídku navíjecích rolet naleznete na http://www.dointerieru.cz/index.asp?menu=683 , kde se Vám v kalkulátoru po zadání rozměrů zobrazí ceny. Moderní materiály na rolety jsou vhodné i k použití do špaletových oken, kde dochází i k příležitostnému působení vlhkosti. Po objednání Vám bude zaslán vzorek vybrané roletoviny ke schválení barvy a typu materiálu.

Dotaz: Dobrý den,zalíbila se mi látka PRESTIGIOUS pro děti (4601/005), šíře 145 cm. Ráda bych z ní nechala ušít okenní závěsy. Ctěla bych se ale zeptat, co znamená raport vzoru 150 cm. Děkuji.

Odpověď: Dobrý den, raport neboli návaznost vzoru Vám označuje v jaké vzdálenosti se vzor pravidelně opakuje, v tomto případě, u závěsu Serengeti kolekce Prestigious, je to 150 cm, takže např. aplikace lva se opakuje po 150 cm. Raport je nejvíce zřetelný třeba u vzorů s vodorovnými pruhy, kdy je nutné, aby závěsy, visící na jednom okně, začínaly stejným pruhem a po zatažení na sebe vzor navazoval. 

Dotaz: Dobrý den, poprosila bych Vás o radu, jaké zakoupit dětské samolepící obrázky. Bylo by to do dětského pokoje pro pětiletého kluka. Barvy stěn jsou modré. Předem moc děkuji za odpověď. Je možné si objednat přes internet a poté vyzvednout osobně nebo je možné produkty, které nabízíte přes internet vidět i v prodejně. Děkuji

dětský pokoj   dětský pokoj - auta

Odpověď: Dobrý den, základním předpokladem při výběru dekorací do dětského pokoje by vždy mělo být přání nebo záliba malého obyvatele, tzn. jestli se Vašemu chlapečkovi líbí lodě, auta, zvířátka nebo třeba oblíbený krtek. Možností je opravdu hodně, myslím, že modrá malba stěn Vás nemusí nijak limitovat.Kompletní nabídku naleznet na http://www.styltex.cz/?dir=495. Při objednávání je možné si zadat osobní odběr na prodejně, některé dekorace jsou na prodejně vystaveny, ale na našich webových stránkách je opravdu ucelená nabídka.

Na závěr každé odpovědi přejeme našim zákazníkům Hezký den

Autor článku: redakce Zaclona.cz

 

 

Zpět do kategorie

Bronislava Novotná (Praha)

Změna je krok k dosažení vyšší úrovně interiérů.

Služby   

  • Profesionální poradenství
  • Konzultace ve studiu
  • Konzultace u klienta
  • Odborné zaměření
  • Zajištění výroby
  • Šití
  • Odborná montáž
  • Aranžování
  • Tapetování a malba
  • Asistence architektům
Líbí se Vám realizace?
Kontaktujte nezávazně naší designérku!

Diskutujte s námi