CZ DE IT
20. 5. 2010

Dotaz zákaznice na řešení japonské stěny

Řešení stínění pomocí  panelů japonských stěn naše zákazníky láká, ale ne vždy si dokáží poradit s kompletací, pokud jim rozměrově nevyhovuje nabídka setů japonských stěn.

Dotaz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli jde set 4 panelů Japonská stěna - Bild4 Ast schwarz umístit na delší kolejnici. Fr. okna mám široká 170 cm. Potřebovala bych kolejnici alespoň 290 cm, ale stačila by 2 kolejnice. Bude tato sada 2x. Dále jestli by bylo vhodné to zkombinovat s římskou roletou 54/602-801 na okno ve stejné místnosti, ale na jiné stěně. A na jaký mechanismus by se měla roleta umístit. Rozměr stavební okna je 114+116 cm. Vše je od fi. Styltex. A jaká je cena tohoto celého kompletu s uchycením na strop (japonská stěna) - výška 245 cm;a na zeď/okno (římská roleta) Předem mnohokrát děkuji za odpověď

vaše dotazy na stínění oken

Odpověď

Dobrý den,
pro zjednodušení budu odpovídat postupně podle pořadí Vašich otázek

1) tištěné panely japonských stěn, konkrétně Limbo 49,57 a 78, je možné objednat i samostatně, takže není problém instalovat je na odlišný rozměr, než je v nabídce kompletních setů. V případě šíře francouzského okna 170 cm by Vám dostačovala šíře mechanismu 290 cm, což je rozměr okna + 2xšíře panelu vedle okna ( na odsunutí panelů mimo prosklenou plochu ). Cena mechanismu - trojkolejnice - v této šíři je 3758,-Kč.
Tíštěné panely jsou dodávány v šíři 60 cm a výšce 260 cm, na výšku 245 cm je možné je upravit.Pokud budeme počítat s pěti panely s vytvořením kombinace ( např. Limbo 49 a 78 jako krajní panely, Limbo 57 jako tři středové panely ), cena činí 5 x 937.44=4 687.-Kč.

2) římskou roletu 54/602-801 Vám jako kombinaci k uvedeným panelům nedoporučuji, design je poměrně odlišný a výsledný dojem by nebyl ideální. Tento sortiment je dodáván jako kusové zboží, roletky jsou určeny především k zavěšení na kavárenské tyče nebo vitrážky přímo na okenní rámy.

3) stejný design jako uvedená římská roleta mají i záclonové panely na japonské stěny, které jsou k dodání ve více barevných provedeních http://www.styltex.cz/?article=72875. Pokud by se Vám toto řešení líbilo, napište nám a my Vám zpracujeme nabídku i na tuto variantu ( panely jsou v šíři 57 cm, což by vám vyhovovalo ).

4) další možností je řešit i menší okno pomocí japonské stěny, tzn.využít stejné panely v šíři 30 nebo 43 cm.

Hezký den

Autor článku: redakce Zaclona.cz

 

Zpět do kategorie

Bronislava Novotná (Praha)

Změna je krok k dosažení vyšší úrovně interiérů.

Služby   

  • Profesionální poradenství
  • Konzultace ve studiu
  • Konzultace u klienta
  • Odborné zaměření
  • Zajištění výroby
  • Šití
  • Odborná montáž
  • Aranžování
  • Tapetování a malba
  • Asistence architektům
Líbí se Vám realizace?
Kontaktujte nezávazně naší designérku!

Diskutujte s námi