CZ DE IT
8. 11. 2014

Nový web STYLTEX.cz bude již brzy spuštěn!

Nelze popřít, že daleko víc, než naši klienti, jsme i mi sami již nedočkaví, kdy se nám konečně podaří spustit náš dlouho očekávaný nový design stránek STYLTEX.cz. Nově se totiž již nebude jednat pouze o eshop, ale o rozsáhlý portál.

 

V těchto dnech jsme začali plnit první zboží do nového designu a dolaďujeme fungování kalkulátorů. Nový portál totiž kromě toho, že jeho cena přesahuje běžné představy o klasickém webu a jeho programování již trvá bezmála 7 měsíců, bude nabízet zcela revoluční způsoby nabídky našeho sortimentu.

Předně budete vidět tisíce realizací našich designérek v přehledné sekci REFERENCE. Dále pro Vás bude velice příjemným zpestřením úplně nová sekce s názvem INSPIRACE, která bude vlastně internetovým obchodem, který se ale netradičně bude odehrávat přímo v desítkách fotografií celých interiérů. V novém portálu samozřejmě nebude chybět ESHOP, který ale nabídne náš sortiment v mnohem přehlednější verzi, než tomu bylo doposud.

Samotné spuštění nového portálu bude probíhat paralelně s původním eshopem www.styltex.cz, díky tomu se Vám důležité funkce nového portálu nabídnou ještě v tomto roce.

FOTO ( BANYSMEDIA )

 

Zpět do kategorie

Karolínka (celý vesmír)

Hele Děcka, když nevím, tak se zeptám ne?

služby   

  • Vtipy
  • Legrační situace
  • Sebezapření
  • Humorné příběhy
  • Směšná komunikace
  • Šatný vkus
Líbí se Vám realizace?
Kontaktujte nezávazně naší designérku!

Diskutujte s námi