CZ DE IT
27. 11. 2019

Proměna restaurace

Jako vždy - jednoduché kouzlo proměny díky textilním materiálům, jejich barvě a výslednému tvaru.

 

Z původního zastínění jsem využila záclonové tyče s kroužky, barvou dřeva navazující na odstín trámového stropu. Těsně pod držáky tyčí naši technici namontovali profily se suchým zipem H6502, určené pro doplnění nové dekorace.

Pro její ušití jsem navrhla žakárový závěs 1394 Darwin kolekce Templeton Prestigious s jemně tónovaným květinovým designem. Jednotlivé části dekorací svými vodorovnými záhyby vytvářejí efekt pravidelných skladů římských rolet. Jelikož překrývají horní díly vysokých oken s výhledem na tmavou stříšku verandy, prostor i přes optické snížení působí mnohem útulněji. Boční a spodní okraje jsou pro zvýraznění olemovány jednobarevným saténem.

Romantický a noblesní dojem umocňují postranní šály z nařasené záclony York kolekce Creative, instalované na původních tyčích. Splývavá jemná záclona s nádechem lesku svou sytě smetanovou barvou krásně doplňuje horní díly dekorace. Na stěnách jsou namontované ozdobné mosazné háčky s patinou a  záclony jsou pomocí dekorativních úvazů se střapcem staženy do stran. Tím částečně uvolní prosklenou plochu s výhledem do okolní přírody a doladí celkový tvar nového zastínění oken restaurace a salonku. 

FOTO (STYLTEX)

 

 

Zpět do kategorie

Kamila Malkovská (Poděbrady)

Diskutujte s námi