CZ DE IT
10. 12. 2010

Pruhované "kusovky" - novinky v naší nabídce

Pro okna vašich domovů nebo útulných pracovišť přinášíme novou řadu kusových záclon i závěsů, tentokrát ovšem s možností objednání totožných materiálů i v metráži. Kromě hotových záclon a závěsů s poutky můžete stínění oken doladit např. římskými roletami, panely japonských stěn nebo stejnou dekorací, ovšem v odlišných rozměrech.

Všechny kusové záclony a závěsy jsou určeny k zavěšení na poutka a dodávány ve výšce 245 cm, samozřejmě s možností úpravy.

Záclona 9852

závěs 9852/23   závěs 9852/41   závěs 9852/16 

Ačkoliv je tento materiál zařazen mezi barevné záclony, jedná se spíše o polozávěs, jehož základem je organza. Má krásně splývavou strukturu, je měkký a poddajný. Díky výborně zvoleným kombinacím barev je velmi elegantní. Je vhodný pro římské rolety, japonské stěny i klasické dekorační šály. Další předností je možnost kombinace k zácloně 9880 a závěsu 9850.

Všechny možnosti naleznete na http://www.styltex.cz/?akce=hledej&hledej_full=9852

Závěs Dinslaken

závěs dinslaken 08   závěs dinslaken 22   závěs dinslaken 33

Vizuelně i na omak velmi příjemný závěs Dinslaken, kde výrazný design tvoří pravidelné svislé pruhy ve dvou odstínech na smetanově zbarveném podkladu. Vzhledem k pevné struktuře je tento materiál vhodný i na ozdobné povlaky polštářů nebo např.naprony či prostírání. Společně se závěsy tak může vzniknout hezký ucelený komplet.

Nabídku kusových závěsů i materiálu Dinslaken v metráži naleznete na http://www.styltex.cz/?akce=hledej&hledej_full=Dinslaken

Záclona 9824

závěs 9824 /53   závěs 9824 /51   závěs 9824 /27  

Jemná poloprůhledná záclona 9824 s pravidelnými vodorovnými pruhy ohraničenými žinylkovou nitkou je v metráži nabízena v opravdu bohaté škále barev. Pokud si tedy nevyberete z hotových kusových záclon, rádi vám nabídneme barevnou variantu vhodnou do vašeho interieru. Kromě klasických dekorativních poloprůhledných záclon je tento materiál díky své poddajnosti vhodný i na římské rolety a vynikne i na panelech japonské stěny.

Celou nabídku si můžete prohlédnout na http://www.styltex.cz/?akce=hledej&hledej_full=9824

Autor článku: redakce Zaclona.cz   

 

Zpět do kategorie

Bronislava Novotná (Praha)

Změna je krok k dosažení vyšší úrovně interiérů.

Služby   

  • Profesionální poradenství
  • Konzultace ve studiu
  • Konzultace u klienta
  • Odborné zaměření
  • Zajištění výroby
  • Šití
  • Odborná montáž
  • Aranžování
  • Tapetování a malba
  • Asistence architektům
Líbí se Vám realizace?
Kontaktujte nezávazně naší designérku!

Diskutujte s námi