CZ DE IT
20. 2. 2020

Zastínění mnoha tváří, propojené závěsovým materiálem

Navíjecí rolety, římské rolety, japonskou posuvnou stěnu, hliníkové kolejnice, záclonové tyče s drážkou, záclony a závěsy - to vše jsme využili pro zastínění oken rodinného domu. Příjemná a pohodová realizace proběhla ve spolupráci s architektkou Barborou Mluvkovou.

 

Sjednocujícím prvkem je tentokrát závěsový materiál Restill 103 kolekce Exclusive, použitý v několika barvách. Jednobarevný splývavý závěs svými vlastnostmi vyhovuje jak na klasické nařasené zastínění, tak na římské rolety i panely japonské posuvné stěny. U panelů jsem navíc využila zajímavý kontrast odlišné struktury obou stran materiálu. Světlý panel má lícovou stranu, stejně jako římské rolety, s výraznější hrubší vazbou, a tmavší panely jsou s hladkou a jemnější vazbou.

Všechna okna v patře jsou zastíněna kombinací nařasených záclon, ušitých z přírodně působícího sablé 5317 ve smetanovém odstínu, a římských rolet s kovovým řetízkovým ovládáním. Záclony jsou instalované na hliníkových kolejničkách H7300. Kromě okna u schodiště je zastínění doplněno navíjecími roletami Star s blackoutovým materiálem Dublin. Navíjecí rolety jsou namontovány nejblíže k oknu, takže zajišťují potřebné zatemnění prostoru. V koupelnách jsou pouze samostatné navíjecí rolety Star Design Berlin s řeztízkovým ovládáním.

Přízemí rodinného domu nabízí díky francouzským oknům příjemný výhled do zeleně. Nižší okna do ulice jsou zastíněna opět kombinací navíjecích a římských rolet společně s nařasenými záclonami. Francouzským oknům architektka ponechala efekt otevřeného propojení se zahradou a jsou podle potřeby překryta dlouhými nařasenými závěsy. Pro jejich instalaci naši technici namontovali nad okny kovové záclonové tyče s drážkou Modus LEHA. Závěsy vytváří i během dne hezkou dekoraci, zútulňující velký obývací pokoj a kuchyni.

Na tuto realizaci s techniky rádi vzpomínáme. Proběhla v příjemné a pohodové atmosféře, a hlavně k velké spokojenosti našich klientů. Díky ní se už teď těšíme na další připravovanou realizaci v jejich nově rekonstruovaném bytě. 

FOTO (STYLTEX)

 

Zpět do kategorie

Bronislava Novotná (Praha)

Změna je krok k dosažení vyšší úrovně interiérů.

Služby   

  • Profesionální poradenství
  • Konzultace ve studiu
  • Konzultace u klienta
  • Odborné zaměření
  • Zajištění výroby
  • Šití
  • Odborná montáž
  • Aranžování
  • Tapetování a malba
  • Asistence architektům
Líbí se Vám realizace?
Kontaktujte nezávazně naší designérku!

Diskutujte s námi